Līdz 1. decembrim aicina reģistrēties Tezē Eiropas jauniešu tikšanās pasākumam Rīgā

Ir atlikuši tikai divi mēneši līdz šī gada beigām, bet vēl mazāk laika – līdz 1. decembrim – atlicis tam, lai jaunieši varētu reģistrēties Tezē kopienas organizētajam gadu mijas pasākumam Rīgā.

Reģistrēties ir aicināti jaunieši ne tikai no dažādām Eiropas valstīm, bet arī tie Latvijas jaunieši, kas nedzīvo Rīgā un tās apkārtnē un kuriem tikšanās laikā būs nepieciešamas naktsmājas un ēdināšana. Reģistrēšanās grupām un individuāliem pasākuma apmeklētājiem ir iespējama tiešsaistē, izmantojot mājaslapas: www.taizeriga.lv un www.taize.fr.

Uz tikšanos ir aicināti 16 līdz 35 gadus veci jaunieši. Jauniešiem, kuri ir jaunāki par 18 gadiem, ir jābūt līdzi vecāku atļaujai, kā arī pilngadīgai pavadošai personai. Tezē tikšanās dalības maksa ir 45 eiro. Šī summa sedz ēdināšanas izdevumus, sabiedrisko transportu pilsētā, īres maksu tikšanās telpām, kā arī citas tikšanās izmaksas. Pavadošajām personām, kas ir vecākas par 35 gadiem, dalības maksa ir 70 eiro.

Tezē kopiena aicina atsaukties arī brīvprātīgos. Jau tagad Rīgā darbojas tikšanās sagatavošanas centrs, bet papildu brīvprātīgie vēl ir nepieciešami. Tiem, kas vēlas kļūt par brīvprātīgajiem un palīdzēt tikšanās laikā, reģistrējoties tiešsaistē, jānorāda, ka Rīgā viņi ieradīsies 26. decembrī.

Tezē tikšanās sagatavošanas komandas izveidotajā mājaslapā www.taizeriga.lv interesenti var ne tikai reģistrēties, bet arī atrast būtisku praktisku informāciju par tikšanos, uzzināt tikšanās programmu, lejupielādēt informatīvos materiālus, noskatīties video materiālus. Savukārt tie, kas vēlas uzņemt jauniešus, lapā var reģistrēties kā viesģimenes. Ja rodas papildu jautājumi, ar Tezē tikšanās sagatavošanas centru var sazināties pa e-pastu: info@taizeriga.lv, pa tālruni: 67660877, kā arī nākot uz centru Rīgā, Palasta ielā 3.

LRKB IC

Komentēt

Book your tickets