„Katoļu Baznīcas Vēstnesis” no jaunā gada nāks ar pārmaiņām

Sākot ar 2017. gada janvāri, laikraksts „Katoļu Baznīcas Vēstnesis” iznāks vienreiz mēnesī, taču būs divreiz biezāks – 40 lapaspuses – un krāsains. Arī saturiski plānotas izmaiņas – tas būs daudzveidīgs un analītisks. Laikraksta veidošanā iesaistīsies jauni autori, būs vairākas jaunas rubrikas. Tāpat katrā numurā tiks izvirzīta viena galvenā tēma, kas aplūkota padziļināti, no vairākiem skatupunktiem. Laikraksta galvenā redaktore Ingrīda Lisenkova pastāstīja, ka pirmā numura tēma būs „Jaunieši Baznīcā”.

Runājot par jaunajām rubrikām, I. Lisenkova sacīja, ka rubriku „Mana draudze” laikrakstā veidos žurnāliste Dace Stirāne, kas ikdienā strādā Latvijas Televīzijas raidījumā „Panorāma”. Tās būs reportāžas no dažādām Latvijas draudzēm. Konkrētā draudze, uz kuru dosies žurnāliste, tiks noskaidrota pēc nejaušības principa.

Jauna rubrika būs arī „Tavas seksualitātes noslēpums”, kuru veidos kristīgs psihoterapeits Marks Jermaks. Slejā „Dievs un lielpilsēta” par mūsdienu cilvēka garīgās dzīves izaicinājumiem urbānajā sabiedrībā rakstīs mūziķe Inese Šuļžanoka. Savukārt rubrikā „Pētera aplokā” par Vatikāna dzīves notikumiem rakstīs priesteris Mihails Volohovs. Šīs nav vienīgās jaunās rubrikas, būs vēl citas, bet tas lai paliek noslēpums, norādīja redaktore.

Laikrakstu „Katoļu Baznīcas Vēstnesis” var abonēt visās Latvijas Pasta nodaļās, kā arī interneta portālā pasts.lv un abone.lv. Gada abonementa maksa ir 16 eiro, kas nozīmē, ka cenas pieaugums ir pavisam neliels. Kā skaidro I. Lisenkova, pamatā tas saistīts ar to, ka žurnāls turpmāk iznāks krāsains, kas palielina tipogrāfijai maksājamo summu. Laikrakstu arī turpmāk varēs iegādāties vismaz 50 Latvijas katoļu draudžu grāmatu galdos. „Katoļu Baznīcas Vēstnesis” iznāks katra mēneša otrajā piektdienā.

LRKB IC

Komentēt

Book your tickets