Aicinājums kopīgi lūgties par Tezē jauniešu tikšanos

Visiem aptuveni 15 000 jauniešu, kas gadu mijā ieradīsies Rīgā uz Tezē Eiropas jauniešu tikšanos, naktsmājas ir nodrošinātas, ziņo kopiena Tezē, kas pateicas rīdziniekiem par izrādīto viesmīlību. Lielākā daļa jauniešu nakšņos viesģimenēs, savukārt atlikušie aptuveni 2900 tikšanās dalībnieki – skolās, sporta zālēs un citur. Tāpēc tie, kas tomēr vēlas kļūt par viesģimeni, to vēl var izdarīt, lai arvien vairāk jauniešu būtu iespēja iepazīt vietējo cilvēku viesmīlību.

Eiropas tikšanos apmeklēs dalībnieki no gandrīz visām Eiropas valstīm, tiks pārstāvēti arī citi kontinenti. Visvairāk dalībnieku būs no Polijas, Ukrainas, Vācijas, Francijas, Horvātijas un Itālijas.

No šodienas līdz tikšanās sākumam ir atlikušas tieši deviņas dienas, tāpēc viena no Tezē brīvprātīgajām aicina vienoties kopīgā lūgšanā par Tezē tikšanos – par kopienu un visiem brāļiem, māsām un brīvprātīgajiem, par jauniešiem, kas atbrauks, par Latvijas Baznīcu, par visām draudzēm, par ģimenēm, kuras uzņems, par tām, kurām vēl jāpiesakās, lai vēl vairāk jauniešu varētu palikt viesģimenēs, un par ikvienu, kas piedalīsies. Ņemot vērā, ka šodien ir 19.datums, un šajā datumā tiek godināts svētais Jāzeps, brīvprātīgā piedāvā vienoties deviņu dienu novennā, lūdzot svētā Jāzepa aizbildniecību.

Litāniju svētā Jāzepa godam var atrast: http://katolis.lv/liturgija/lugsanas/litanijas-un-novennas/sveta-jazepa-litanija.html.

LRKB IC

Komentēt

Book your tickets